Liigendraamiga Valtra Traktor, mis sõidab enda jälgedes

Liigendraamiga Valtra Traktor, mis sõidab enda jälgedes

Liigendraamiga Valtra – konkurentsitu tööriist professionaalsetele põllumeestele ja teistele ettevõtetele

Liigendraamiga Valtra traktor suudab teha kõike sedasama, mida teeb tavapärane liigendseade, kuid tunduvalt kõrgema mugavusastme ja madalama kütusekuluga, olles samal ajal ka täiuslik põllumajandustraktor.

Liigendraamijuhtimine on saadaval valikvarustusena N123, N143 ja N163 Direct traktoritele. Traktoritele saab paigaldada Valtra standard-esilaadurid või muud seadmed. Valikvarustus on Valtra liigendtraktoril sama mis tavatraktoril, sealhulgas terasest kütusepaak metsatöödeks ja SVC-kabiin parema külgnähtavusega (eriti oluline munitsipaalhooldustöödel).

Liigendraamjuhtimine paigaldatakse traktorile Valtra Unlimited Studio töökojas.

Lühiülevaade

  • Kõik N-seeria standardtraktori mugavused
  • Suurepärane manööverdusvõime, mis tagab omakorda suurema ohutuse
  • Suurem paindlikkus säästab aega ja kütust
  • 40% ajasääst esilaaduritöödel
  • Standardne 160 l hüdropump
  • Puudub vajadus lisahüdraulika järele
  • Standardne 4WD HD HILOCK esisild pöördenurga anduritega
  • ISOBUS saadaval ainult traktori taga

Nutikas juhtimissüsteem

Liigendraamjuhtimise ühendamine pööravate esiratastega muudab traktori manööverdusvõime väga heaks, võimaldades töötada edukalt  ka kitsastes kohtades. Sellise traktoriga on võimalik sõita isegi külgsuunas, see tuleb kasuks nii põldudel kui ka tänavatel lumetõrjet või muid hooldustöid tehes.

Liigendraamjuhtimine ja pöörlev esisild on automatiseeritud, mis tähendab, et liigendjuhtimise töö väheneb kiiruse kasvades. Suurel kiirusel juhitakse traktorit tavapäraselt esirataste abil. Traktori juht saab samuti reguleerida liigendraamjuhtimise ja esisilla-juhtimise vahekorda vastavalt vajadusele.

Erinevad pööramisrežiimid

(1) Ainult esiratastega pööramine
Liigendjuhtimisega traktori saab seadistada standardtraktori töörežiimile vaid ühe nupulevajutusega.

(2) Esirataste ja liigendraamjuhtimise kombineeritud pööramine
See juhtimisrežiim tagab traktorile suurepärase manööverdusvõime ka siis, kui traktorile on paigaldatud esi- või tagaseade, võimaldades säästa põllul pöördekohtades aega ja kütust. Esilaaduriga töötades aitab see režiim säästa kuni 40% tööaega võrreldes sellega, kui teeksite sama tööd standardtraktoriga. See režiim muudab maanteedel pööramise ohutumaks, kuna traktor ei pea vahetama sõidurada.

(3) Paralleelne pööramine
Paralleelne või rööpjuhtimine sobib suurepäraselt puurimistöödeks, kuna see vähendab oluliselt erisurvet pinnasele. Teehooldustööde tegemisel suurendab see režiim töölaiust, säästes sellega teie aega ja kütust.

 

(4) Ainult raamiga pööramine – käsitsi reguleeritav
Raami pöördenurka saab astmevabalt reguleerida. Isegi statsionaarne reguleerimine on võimalik.

 

(5) Raamiga ja esiratastega pööramine
Selles režiimis pööravad esirattad pärast raami liikumist, mis teeb sellest ideaalse tööriista esilaaduri töödeks kitsastes kohtades.

Tagasi üles