Hooldus

Valtra traktorid on tuntud oma töökindluse ja ökonoomsuse poolest, ning see kehtib ka tehnohoolduse ja teeninduse kohta.

Valtra mudelite hooldus on tehtud võimalikult lihtsaks ja mugavaks ning tagatud on hea ligipääs teeninduspunktidele. Tänu sellele on traktori käitamiskulud väikesed, sest hooldus ei ole aeganõudev ega häiri töötegemist.

Professionaalne hooldusteenus

Valtra koolituskeskus Suolahti tehases Soomes tegeleb meie rahvusvahelise teenindus- ja hooldepersonali väljaõpetamisega. Tsentraliseeritud koolitus tagab kvaliteetse ja ühtlase teeninduse ning kiire infovahetuse klientide ja kogu Valtra organisatsiooni vahel.

Soovitame tehnohoolduseks pöörduda oma ala asjatundjate, Valtra ametliku esinduse poole, kellel on oskused ja tehnilised vahendid kõigi hooldustööde läbiviimiseks. Jättes tehnohoolduse meie väljakoolitatud professionaalide hooleks, saate samal ajal keskenduda oma tööle.

Valtra hooldusprogramm

Valtra hooldusprogramm aitab teil paindlikult prognoosida tehtud investeeringu hoolduskulusid, tänu millele saate paremini hallata oma tootmiskulusid. Hooldusprogrammi järgimine hoiab teie traktori töökorras, masina tööiga on pikem ja remondikulud väiksemad. Lisaks püsib teie traktori müügiväärtus graafikujärgsetest hooldustest kinnipidamisel kõrge.

Regulaarne hooldus tasub end ära

Regulaarne ja põhjalik hooldus hoiab teie Valtra traktori pikemat aega töökorras. Hoolduskulud on hooldamata jätmisest tulenevate remondikuludega võrreldes väiksed. Kõige tähtsamad hooldustööd on need, mis te ise saate läbi viia, sealhulgas määrimine, mitmed kontrollid ja reguleerimine.

Üksikasjalikud hooldus- ja teenindusjuhised leiate kasutajajuhendist või lehelt Minu Valtra traktor.

Tagasi üles