VALTRA VÕITIS AASTA MASIN 2016 TIITLI PÕLLUMAJANDUSNÄITUSEL AGRITECHNICA Pressiteade

11.11.2015
VALTRA VÕITIS AASTA MASIN 2016 TIITLI PÕLLUMAJANDUSNÄITUSEL AGRITECHNICA
Uus Valtra N-seeria võitis prestiižse Aasta masin 2016 auhinna väikse/keskmise suurusega traktorite kategoorias 2015. a Agritechnica põllumajandusnäitusel. Valiku tegid sõltumatud põllumajandusajakirjanikud Euroopa 16 erialaajakirjast.
Valtra laskis 4-silindrise N-seeria käiku oktoobris. Tarnetega alustati juba septembris ning traktorite seeria on olnud edukas nii edasimüüjate, klientide kui rahvusvahelise pressi seas. Ainult paar päeva varem anti N-seeriale Agritechnica näitusel kuldse traktori auhind disaini kategoorias.

„Aasta masina tiitel on Valtrale ja AGCO-le oluliseks tunnustuseks. Oleme väga rõõmsad positiivse tagasiside üle, mida oma edasimüüjate võrgust ja klientidelt juba saanud oleme. T4 seeria valiti Aasta masinaks vaid 9 kuud tagasi SIMA põllumajandusnäitusel ning praegune auhind on sellele suurepäraseks jätkuks, võimaldades meil demonstreerida meie neljanda põlvkonna toodete tugevust,“ sõnas Mikko Lehikoinen, Valtra Inc turundusdirektor.

Valtra N-seeria neljanda põlvkonna traktoritel on täiesti uus disain ning 6 mudelit, mille võimsus jääb vahemikku 115 kuni 185 hj. See pakub ületamatut mitmekülgsust, hoolimata sellest, kas tegemist segafarminduse, piimafarmi, kommunaaltööde või lepingujärgse tööga. Omades parimat võimsuse/kaalu suhet oma tooteklassis, kompaktset disaini ja suurt funktsionaalsust, muudavad ergonoomika ja mugavus N-seeria traktori tõeliseks tööhobuseks.

Neli ülekande tüüpi, HiTech, Active, Versu, viieastmelised jõuülekanded ja astmeteta Direct, pakuvad sobivat valikut kõikidele klientidele. Töökindel AGCO Power mootor (4,4 l või 4,9 l), koos SCR Only-ga, optimeeritud turbo, EcoPower, SigmaPower ja paljud muud omadused annavad tulemuseks suurepärase kütusekulu tõhususe, vähe heitgaase ja suure tootlikkuse.

N-seeria pakub klientidele rohkem valikuid kui kunagi varem. Seda saab põhjalikult täiendada sadade rakenduste ja valikutega ning veelgi täiendada Valtra Unlimited stuudios, mis tagab kliendile sobiva masina iga töö jaoks mis tahes tingimustes.

Nagu teistegi Valtra traktorite puhul, olid vastupidavus, suur tööjõudlus, juhi mugavus ja madalad töökulud põhilisteks kliendipoolseteks nõudmisteks, mis viisid Valtra uue N-seeria traktorite väljaarendamiseni.

VALTRA VÕITIS AASTA MASIN 2016 TIITLI PÕLLUMAJANDUSNÄITUSEL AGRITECHNICA


« Tagasi ülevaate juurde