Küpsiste kasutamise põhimõtted meie veebisaidil

Meie veebisait kasutab küpsiseid järgmisel moel. See veebisait kasutab küpsiseid, et eristada teid teistest veebilehe kasutajatest, mis aitab meil teile pakkuda head kasutajakogemust ja samuti võimaldada meil veebisaiti paremaks teha.

Küpsis Otstarve
Eelistuste küpsis Seda küpsist kasutatakse kasutaja küpsiste valikute meelespidamiseks sellel veebisaidil. Vaikimisi on see küpsis seadistatud saidile saabumist väärtusega "Tõene". Kui kasutaja valib ebaoluliste küpsiste kustutamise, siis küpsise väärtuseks määratakse "Vale".
YouTube küpsised

Me manustame videoid oma ametlikult YouTube'i kanalilt YouTube'i kõrgprivaatsusega režiimis. See režiim võib paigutada teie arvutisse küpsised, kui te klõpsate YouTube videomängijal, kuid YouTube ei salvesta isikustatud küpsise teavet sisestatud videote esitamisel kõrgprivaatsusega režiimi kasutades.

Vaadake lisateavet osast YouTube'ist manustatud videote teabeleht.

Vimeo küpsised

Me manustame videoid ka oma ametlikult Vimeo kanalilt. Vimeo võib paigutada teie arvutisse küpsised, kui te klõpsate Vimeo videomängijal, kuid Vimeo ei salvesta isikustatud küpsise teavet sisestatud videote esitamisel kõrgprivaatsusega režiimi kasutades.

Vaadake lisateavet osast Vimeost manustatud videote teabeleht.

Veebianalüüs Google Analytics

Need küpsised koguvad andmeid selle kohta, kuidas külastajad meie saiti kasutavad. Kasutame seda teavet, et koostada aruandeid, mis aitavad meil saiti paremaks muuta. Küpsised koguvad teavet anonüümselt selle kohta, kui palju on saidil külastajaid, kust külalised saidile tulevad ja milliseid saite nad on külastanud.

Google privaatsusreeglite ülevaate saamiseks klõpsake siia

Reklaami GoogleAds seaded

Me võime kasutada järelturundusmärgiseid, et jõuda inimesteni, kes on teadaolevalt varem meie veebisaiti külastanud. Meie veebisaidi Google AdWords reklaamide järelturundusmärgised paigaldavad kasutaja arvutisse küpsiseid, seega Google saab neid kasutajaid jälgida, tavajuhul 30 päeva jooksul pärast külastust. Põhinedes mineviku külastustele, võimaldab see Google'l järgmisel korral pakkuda nendele kasutajatele huvipõhiseid reklaame, kui nad kasutavad Google.com otsingumootorit koos oma otsingupartneritega või külastavad muud saiti võrgus Google Display Network.

Kasutajad võivad loobuda Google'i veebisaidi küpsistest jaotises Ads Settings(Reklaami seaded).

Küpsis Facebook Pixel Võime statistilistel eesmärkidel kasutada küpsist Facebook Conversion Tracking Pixel (Facebooki pöördumise jälgimise kood). Seda küpsist kasutades saame jälgida ja parendada oma Facebooki turunduskampaaniaid.
Kasutajad saavad kuvatavaid reklaame korraldada, muutes Facebooki seadeid saidil https://www.facebook.com/about/ads. Lisateavet Facebooki küpsiste ja privaatsusreeglite kohta saate saidilt https://www.facebook.com/help/cookies/

 

Kolmandate osapoolte küpsised
Me võime kasutada kolmandate osapoolte küpsiseid, et täiustada oma veebisaidi teenuseid ja hinnata turunduskampaaniaid kolmandate osapoolte veebisaitidel.

Me ei vastuta nende andmete kogumise, kasutamise ja avalikustamise reeglite täitmise ning küpsiste kasutusvõtete eest (kaasa arvatud andmete turvalisuse tagamise võtted), mida kasutavad kolmandad osapooled, nagu Facebook, Apple, Google, Microsoft, RIM või mõned teised rakenduste arendajad, töösüsteemide ja juhtmeta ühenduste pakkujad või seadmete tootjad.

Brauseri sätted
Enamik brausereid lasevad teil valida, milliseid küpsiseid lubate kasutada. Teavet selle kohta, kuidas küpsiseid seadistada ja kuidas neid korraldada ning kustutada, saate veebisaidilt allaboutcookies.org.