Valluta mets õige tehnikaga Valtra – Ületamatu metsas

Valluta mets õige tehnikaga Valtra – Ületamatu metsas

Mis valdkonnad Sind veel huvitavad? Vaata, kuidas Valtra saab Sind aidata:

Mets katab 72% Soomest. See on põhjuseks, miks me ehitasime parima metsatraktori maailmas.

Töötamine metsas nõuab palju nii traktorilt kui ka juhilt. Põhjamaades tehakse enamus metsatöid talvel. Lisapinget kindlasti lisavad nii vähesed valgustunnid kui ka rohke lumi, samas töö tuleb teha hoolimata ilmast.

Miks leppida metsatehnikaga, mis on mõeldud keskmisele tasemele? Kui juht on professionaal, siis ta vajab tehnikat, mis vastab tema oskustele. Meie Valtras usume, et teil on vaja traktorit, mis vastab teie individuaalsetele vajadustele.

Tagasi üles
METSATÖÖDE KABIIN

METSATÖÖDE KABIIN - väga hea nähtavus ja turvalisus

Metsas töötades on väga oluline, et oleks takistusteta vaateväli igasse suunda. Valtra metsakabiin pakub optimaalset nähtavust kõikjale, ka ülespoole, nii et näete kõike: puid, kände jne. Klaaskatus võimaldab näha ka oksi, mis peavad olema lõigatud.

Metsakabiin on saadav ka üheukselise kabiinina, mis veelgi suurendab nähtavust.

 

TWINTRAC

TWINTRAC - dubleeritud juhtimisseade

Metsas töö nõuab täpsust, oskust ja head nähtavust. Meie ainulaadne Twin Trac dubleeritud juhtimisseade muudab Valtra traktorid vaieldamatult parimateks metsatingimustes töötamiseks. Töötamissuunda saab muuta juhiistmelt lahkumata.

Tagurpidisõidu asendis on agregaadid paremini nähtavad, mistõttu on juhtimine oluliselt hõlpsam.

AGCO Power mootorid

AGCO Power mootorid - Legendaarne Soome SISU – täpselt see, mida Sa metsa vajad!

Valtra südameks on AGCO Power mootorid, mis suudavad vedada ka kõige raskemates metsatingimustes. Need mootorid on täis töökindlat, järeleproovitud tehnoloogiat.

AGCO mootoritel on mootori juhtimissüsteem SISUTronic, mis optimeerib mootori funktsioone ja kütusekulu, pakkudes samas kõigis tingimustes suurimat võimsust ja jõumomenti. Õigete masinatega on metsa vallutamine imelihtne!

PÕHJAKAITSE

PÕHJAKAITSE - Üle karmi maastiku

Meie partnerid pakuvad spetsiaalselt Valtra jaoks loodud põhjakaitset.

Põhjakaitse kaitseb käigukasti, telgesid ja mootorit löökide eest.

TERASEST KÜTUSEPAAK

TERASEST KÜTUSEPAAK - Kaitse äärmuslikes oludes

Mets on koht, kus saavad hakkama vaid sitkemad. Kitsastes kohtades ja künklikul maastikul töötades on sageli võimatu vältida traktori kokkupõrkeid okste, puutüvede, kändude ja kividega.

Teie kaitsmiseks pakub Valtra eriti vastupidavat 147-liitrist terasest kütusepaaki, mille saab lasta paigaldada tehases. Loomulikult on ka meie standardne SCR-paak tugevdatud.

NINAPUMP JA TÄIENDAV HÜDRAULIKA

NINAPUMP JA TÄIENDAV HÜDRAULIKA - Suurem võimsus

Teie töös läheb vaja suuremat hüdraulilist jõudlust ja võimsust? Pole probleemi. Meie partnerid pakuvad spetsiaalselt teie Valtra jaoks loodud ninapumpa, mis pakub kogu vajalikku täiendavat hüdrovõimsust näiteks langetuspea juhtimiseks.

Tagasi üles